Parking

Nuk do të keni problem të gjeni një vend për të parkuar makinën tuaj gjatë kohës që po shijoni kohën duke qëndruar tek ne.

Bar

Në barin tonë servirim shumëllojshmëri pijesh të ngrohta, fresukese dhe ato alkolike, gjithashtu edhe kokteile.

Restorant

Kuzhinierët tanë kujdesen për të sjellë pjata të shijshme dhe të shëndetshme me pjata tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare, duke përfshirë produkte deti dhe mishi.

Kënd Lojrash

Fëmijët do të kenë mundësinë të argëtohen dhe të kalojnë kohën duke luajtur në këndin e lojërave

Sallë Konferencash

Sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed.

Ture në Qytet

Ne organizojmë ture për t'ju treguar vendet më interesante të kryeqytetit të Tiranës

Njihuni me "Tiranën"

Një tur prezantues mbreslëns i Tiranës

Ky tur interesant do te zgjase 2 ore. Ju do të keni mundësi të vizitoni çdo lokacion të rëndësishëm brenda kryeqytetit si muzeun ku do mund të shihni shumë objekte antike dhe historike. Ju gjithashtu mund të blini edhe disa suvenire gjatë turit si një kujtesë.

Aventurë në Dajti

Ngjitje në malin e Dajtit

Gjatë këtij turi ju do të keni mundësinë te kaloni një ekpseriencë të paharrueshme duke ngjitur malin e Dajtit me teleferik. Përveç kësaj ju do te shijoni bukurinë e natyrës nga një këndvështrim vërtet mbreslënës.