Bar & Restorant

I vendosur në katin e fundit të godinës, restoranti mundëson një pamje te plotë të qytetit dhe autostradës. Mobilimi modern dhe hapësirat e bollshme krijojnë një ambient të këndshëm për këdo që kërkon të shijoj një vakt të këndshëm.

Owner Signature

Një menu e kompletuar me shije që kombinon më të mirat nga guzhina Europiane.

S’ka se si një vizitë në Tiranë të mos përfshijë një eksperiencë të paharrueshme gastranomike.Në Terminal Restorant ju mund të shijoni specialitete nga më të ndryshmet të përgatitura nga shefi yne i kuzhinës dhe stafi i tij.Një menu e larmishme që kombinohet mjaft mire me kuzhinën Europiane, të shoqëruara nga produktet më të freskëta Mesdhetare.

Hotel Terminal
Autostrada Tirane-Durres Km. 0, perball Spitalit Hygeia, Tiranë 1000, Albania

NËSE KENI PYETJE OSE KANË NEVOJË PËR INFORMACION SHTESË, JU LUTEMI NA KONTAKTONI:

  • info@hotel-terminal.com
  • +355 42200034