Suita

50€ /nata

Rezervimi juaj

Suita ka një ambient të ngroht dhe të rehatshme me një siperfaqe 50 m² konsiderueshme, një dhomë ndenjeje, një dhomë të madhe me krevat King Size dhe të gjitha lehtësitë që mund të presim nga një hotel luksoz me 3 yje siç Hotel Terminal është vlerësuar. Çdo dhomë është e pajisur me mobilje bashkëkohore, pëlhura të bukura, dy telefona, dy TV LED full HD, 30 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, kasafortë, makinë kafeje me bustina kafe falas dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese, pijeve alkoolike dhe snacks. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha Suitat janë me pamje nga qendra e kryeqytetit.

  • Shtrat 1 Shtrat King Size
  • Max 3 Persona
  • Pamja Autostrada
  • Madhësia e dhomës 50 m²
  • Wifi Po
  • Mëngjes 3.5€/person
Wi-Fi
LCD TV
Ajër i kondicionuar
Frigorifer MiniBar
Dritare Soundproof
Set i plotë i tualetit
Tharëse Flokësh