Dhoma Treshe

35€ /nata

Rezervimi juaj

Këto dhoma kanë një sipërfaqe mesatare prej 30 m² dhe janë kombinimi perfekt i bukurisë dhe thjeshtësisë. E projektuar dhe e mobiluar sipas stilit Europian, dhomat vijnë në tri lloje: të vetme, të dyfishtë dhe të martesës. E vendosur në katin e dytë, ato përfaqësojnë stilin bashkëkohor të hotelit. Tavane dekorative, tavolina qelqi dhe ngjyra të ngrohta ofrojnë një mjedis relaksues që është ideal për udhëtarët e biznesit.

  • Shtrat 1 Shtrat Dopio
  • Max 2 Persona
  • Pamja Autostrada
  • Madhësia e dhomës 30 m²
  • Wifi Po
  • Mëngjes 3.5€/person
Wi-Fi
LCD TV
Ajër i kondicionuar
Frigorifer MiniBar
Dritare Soundproof
Set i plotë i tualetit
Tharëse Flokësh