Dhoma Katërshe

40€ /nata

Rezervimi juaj

Kjo kategori dhomë përfaqëson dhomën premium në Hotel Terminal. E vendosur në katin e 4 dhe të dizajnuar në stilin e Nju Jorkut, Dhoma Katërshe ofron hapësirë të bollshme (40 m²). Elementet prej druri dhe mermeri të përdorura në dhomë, së bashku me kontrastin e ngjyrave blu, të kuqe dhe ngjyrë bezhë, përfshijnë luksin dhe ekskluzivitetin e këtij hoteli. Shtrati i King Size vjen me një strukturë metalike dhe perde elegante varur mbi shtrat, e bën dhomën në mënyrë të barabartë moderne dhe klasike.

  • Shtrat 1 Shtrat King Size
  • Max 3 Persona
  • Pamja Autostrada
  • Madhësia e dhomës 40 m²
  • Wifi Po
  • Mëngjes 3.5€/person
Wi-Fi
LCD TV
Ajër i kondicionuar
Frigorifer MiniBar
Dritare Soundproof
Set i plotë i tualetit
Tharëse Flokësh