Rezervimi juaj

Hotline +355 42200034

Ju do i pëlqeni të gjitha lehtësitë që ne ofrojmë!

Mirësevini

Bëjeni qëndrimin tuaj në Tiranë një eksperiencë të kënaqshme, të pa harruar dhe unike duke qëndruar në "Hotel Terminal". Tek ne ju do të gjeni kombinimin e komfortit dhe komoditetit.

Dhoma & Suitat

Ne kemi 34 dhoma shumë të ndryshme nga njëra-tjetra, si: Standarde, Superiore, edhe Suita. Dhomat kanë kontroll të ajrit të kondicionuar, telefon, satelit tv, internet wireless.

Bar & Restorant

Një restorant i përbërë prej 250 vendesh , me një menu të kompletuar me shije që kombinon më të mirat nga kuzhina Italiane. Organizojmë evente të cdo lloj kategorie si dasma, fejesa, ditëlindje etj.

tripadvisorTerminal Center është një qendër tregtare multi funksionale me arkitekturë moderne. Një godinë 5-katëshe ku në të cilat dy katet e para janë të vendosur një sërë bisnesesh prestigjoze. Në godinë përfshihen edhe një shumëllojshmëri shërbimesh si Bar – Kafe, Restorant, Sallë -Konferencash etj. Dy kate parkim falas në Terminal Center do ta bëjnë qëndrimin tuaj më komod dhe të sigurtë.

Pjesë e Terminal Center e vendosur ne katin e tretë të godinës. Pozicioni i favorshem i hotelit i mundëson klientëve akses të shpejtë në rrugët kryesore dhe tek stacionet e autobuzëve. Gjithashtu parkimi i garantuar falas është në shërbim të cdo udhëtari me automjet.I vendosur në katin e fundit të godinës, restoranti mundëson një pamje te plotë të qytetit dhe autostradës. Mobilimi modern dhe hapësirat e bollshme krijojnë një ambient të këndshëm për këdo që kërkon të shijoj një vakt të këndshëm.

Dhoma Twin

Këto dhoma kanë një sipërfaqe mesatare prej 25 m² dhe janë kombinimi perfekt i bukurisë dhe thjeshtësisë. E projektuar dhe e mobiluar sipas stilit Europian, dhomat vijnë në tri lloje: të vetme, të dyfishtë dhe të martesës. E vendosur në katin e dytë, ato përfaqësojnë stilin bashkëkohor të hotelit. Tavane dekorative, tavolina qelqi dhe ngjyra të ngrohta ofrojnë një mjedis relaksues që është ideal për udhëtarët e biznesit.
Wi Fi Pa pagesë me shpejtësi të lartë .

 • Shtrat2 Shtretër Tek
 • Max 2 Persona
 • PamjaAutostrada
 • Madhësia e dhomës 25 m²
 • Wifi Po
 • Mëngjes 3.5€/personi

Dhoma Dopio

Këto dhoma kanë një sipërfaqe mesatare prej 25 m² dhe janë kombinimi perfekt i bukurisë dhe thjeshtësisë. E projektuar dhe e mobiluar sipas stilit Europian, dhomat vijnë në tri lloje: të vetme, të dyfishtë dhe të martesës. E vendosur në katin e dytë, ato përfaqësojnë stilin bashkëkohor të hotelit. Tavane dekorative, tavolina qelqi dhe ngjyra të ngrohta ofrojnë një mjedis relaksues që është ideal për udhëtarët e biznesit.
Wi Fi Pa pagesë me shpejtësi të lartë .

 • Shtrat1 Shtrat Dopio
 • Max 2 Persona
 • PamjaAutostrada
 • Madhësia e dhomës 25 m²
 • Wifi Po
 • Mëngjes 3.5€/personi

Dhoma Treshe

Këto dhoma kanë një sipërfaqe mesatare prej 30 m² dhe janë kombinimi perfekt i bukurisë dhe thjeshtësisë. E projektuar dhe e mobiluar sipas stilit Europian, dhomat vijnë në tri lloje: të vetme, të dyfishtë dhe të martesës. E vendosur në katin e dytë, ato përfaqësojnë stilin bashkëkohor të hotelit. Tavane dekorative, tavolina qelqi dhe ngjyra të ngrohta ofrojnë një mjedis relaksues që është ideal për udhëtarët e biznesit.
Wi Fi Pa pagesë me shpejtësi të lartë .

 • Shtrat1 Shtrat Dopio
 • Max 2 Persona
 • PamjaAutostrada
 • Madhësia e dhomës 25 m²
 • Wifi Po
 • Mëngjes 3.5€/personi

Dhoma Katërshe

Kjo kategori dhomë përfaqëson dhomën premium në Hotel Terminal. E vendosur në katin e 4 dhe të dizajnuar në stilin e Nju Jorkut, Deluxe Double Room ofron hapësirë të bollshme (40 m²). Elementet prej druri dhe mermeri të përdorura në dhomë, së bashku me kontrastin e ngjyrave blu, të kuqe dhe ngjyrë bezhë, përfshijnë luksin dhe ekskluzivitetin e këtij hoteli. Shtrati i King Size vjen me një strukturë metalike dhe perde elegante varur mbi shtrat, e bën dhomën në mënyrë të barabartë moderne dhe klasike.

 • Shtrat1 Shtrat King Size
 • Max 3 Persona
 • PamjaAutostrada
 • Madhësia e dhomës 30 m²
 • Wifi Po
 • Mëngjes 3.5€/personi

Suita

Suita ka një ambient të ngroht dhe të rehatshme me një siperfaqe 50 m² konsiderueshme, një dhomë ndenjeje, një dhomë të madhe me krevat King Size dhe të gjitha lehtësitë që mund të presim nga një hotel luksoz me 3 yje siç Hotel Terminal është vlerësuar. Çdo dhomë është e pajisur me mobilje bashkëkohore, pëlhura të bukura, dy telefona, dy TV LED full HD, 30 kanale televizive falas, sistemin e kontrollit të ajrit të kondicionuar, internet wireless me shpejtësi të lartë falas, kasafortë, makinë kafeje me bustina kafe falas dhe mini-bar me një përzgjedhje të pijeve freskuese, pijeve alkoolike dhe snacks. Të vendosura në kate të ndryshme, të gjitha Suitat janë me pamje nga qendra e kryeqytetit.

 • Shtrat1 Shtrat King Size
 • Max 6 Persona
 • PamjaAutostrada
 • Madhësia e dhomës 50 m²
 • Wifi Po
 • Mëngjes 3.5€/personi

Çmimet & Rezervimet

Dhoma Twin
30
Nata
Dhoma Dopio
25
Nata
Dhoma Treshe
30
Nata
Dhoma Katërshe
$
40
Nata
Suita
55
Nata

Ne pranojmë debit dhe të gjitha kartat e kreditit.  credit-cards

Hotel Terminal
Autostrada Tirane-Durres Km. 0, perball Spitalit Hygeia, Tiranë 1000, Albania

NËSE KENI PYETJE OSE KANË NEVOJË PËR INFORMACION SHTESË, JU LUTEMI NA KONTAKTONI:

 • info@hotel-terminal.com
 • +355 42200034